annnychka (annnychka) wrote,
annnychka
annnychka

Франція і я ©

раніше я ніколи не розуміла, чому дехто зітхає і закочує очі при слові "Парижжж" чи там "Франція". для мене це була просто ще одна європейська країна. скажімо, Німеччина приваблювала значно більше)
але після того, як я походила (і побігала)) вуличками Страсбурга і Парижу, спробувала справжні французькі вафлі, постояла під Ейфелевою вежею, поплавала на кораблику по Сені, зайшла у Собор Паризької Богоматері.... щось я не можу перестати думати про ту Францію) і коли злегка так починаю планувати якісь наступні подорожі, то одразу запалюється лямпочка "в Париж на тиждень":) (мрзд, чуєш?)
а поки що я дивлюсь мультики про Францію (наприклад, "Монстр в Парижі" - дуже няшний, до речі) і слухаю французьку музику. от, наприклад, таку (відяшка все з того ж мультика)


гг, гляди, ще французьку мову вчити почну))

а які країни засіли у вас в голові і не дають вам спокою?)
Tags: видиво, кіно, м'юзік, мандри
Subscribe

 • (no subject)

  нехай полежить тут. чудове.

 • (no subject)

  хочеться заритись під плед і читати фентезі - так десь на тиждень. натомість на порядку денному сучасна фінська проза. але в перерві між нею я…

 • на кінець робочого дня

  з настанням майже-зими я страшенно люблю сидіти на роботі коли вже стемніло і вмикається світло, коли люди ще не розходяться по домах, але вже…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 7 comments